IGY partnerem ½ MARATONU A RODINNÉHO BĚHU ČESKÉ BUDĚJOVICE

Datum konání: 3.6.2017
IGY partnerem ½ MARATONU A RODINNÉHO BĚHU ČESKÉ BUDĚJOVICE

IGY je partnerem jednoho z nejkrásnějších běžeckých závodů v Českých Budějovicích! Sledujte naše webové stránky a sociální sítě a můžete soutěžit o startovné a další ceny.

 

Jeden z největších půlmaratonů v České republice je čtvrtým závodem RunCzech běžecké ligy a každoročně na něj přijíždějí běžci z celé země i ze zahraničí. Nedílnou součástí závodů RunCzech běžecké ligy je v posledních letech běh pro dobrou věc. V loňském roce běhalo a pomáhalo celkem 5 827 závodníků, kteří si startovní čísla zakoupili celkem přes 45 charitativních organizací. Jednou z nich je také českobudějovické Centrum Bazalka. 

Šestý ročník českobudějovického půlmaratonu se rozeběhne v sobotu 3. června. Také letos se poběží se zlatou známkou kvality IAAF, která znamená, že se Mattoni 1/2Maraton České Budějovice řadí po bok takových měst, jako jsou Berlín, Londýn nebo New York 

Než se do ulic jihočeské metropole pustí půlmaratonci, šanci dostanou nesoutěžní běžci – dm rodinný běh určený dětem a jejich rodičům, nabízí tři tisíce startovních čísel a nenáročnou tříkilometrovou trať.

Registrace na dm rodinný běh i na Mattoni 1/2Maraton České Budějovice jsou dostupné na adrese 
http://www.runczech.com.

Více informací k celé akci naleznete zde

 


IGY Centrum – největší fashion nabídka v kraji!FB_IMG_1486393798918ELD_5267_MG_8830CBHALF2016_16447

ZPĚT na přehled

Obchodní galerie: