IGY služby

Infostánek

Infostánek se nachází pod eskalátorem u hlavního vchodu z Pražské ulice. Obsluha infostánku vám poskytne veškeré informace o dění v našem centru a o našich akcích a kromě toho se zde můžete zaregistrovat do IGY věrnostního klubu.

Provozní doba Infostánku:
PO – NE 9:00 – 20:00 hodin
(14:00 – 14:30 hodin – pauza na oběd)
Tel.: +420 389 015 015
E-mail: info@igycentrum.cz

Zavřít

Šatna

Šatna na kabáty se nachází na Infostánku, tj. pod eskalátorem u hlavního vchodu z Pražské ulice. Využití šatny je zdarma. Obsluha Infostánku vám kabát uloží do šatny a vydá vám identifikační prvek, kterým se prokážete při vyzvednutí uložených věcí.

Provozní doba šatny:
PO – NE 9:00 – 20:00 hodin
(14:00 – 14:30 hodin – pauza na oběd)

 

 

 


 

Zavřít

Osobní stylista

Poradenství s osobním stylistou trvá 1 hodinu. Je realizované výhradně v obchodech IGY Centra, a to každé v úterý, v době od 13.00 do 17.00 hodin. Na konzultaci je nutné se objednat předem na infostánku IGY Centra (osobně, e-mailem na adrese info@igycentrum.cz nebo telefonicky na čísle 389 015 015). Hosteska zákazníkovi sdělí volný termín a případné bližší informace o této službě. Rezervaci potvrdí zákazníkovi telefonicky přímo osobní stylista.

Členové IGY klubu mohou využít 2x ročně slevu a to už při nákupu nad 1000 Kč. IGY Centrum přispívá na službu osobního stylisty částkou 400 korun, zákazník během osobní konzultace se stylistou doplácí zbývajících 400 korun v hotovosti na základě příjmového dokladu.

Zavřít

Toalety

Dámské a pánské toalety, stejně jako toalety pro imobilní osoby najdete v 1.patře za kavárnou Cherries.

Zavřít

Parkoviště pro imobilní osoby

Speciálně vyznačená parkovací místa pro imobilní osoby se nacházejí ve čtyřech patrech parkovacího domu. Vždy dvě vyhrazená stání se nacházejí mezi výtahy ve 2.patře, v mezipatře, ve 3. a 4.patře. Další dvě parkovací místa jsou k dispozici na venkovním parkovišti ve 3.patře.

Zavřít

Bankomat

V IGY Centru můžete využít bankomaty těchto bankovních domů:

2x Česká spořitelna – hlavní vchod z Pražské ulice a 1.patro u Viva fitnes.

1x KB a 1x UniCredit bank - boční vchod na Pekárenské ulici.

1x Moneta Money Bank - Pražská ulice vedle pobočky Moneta Money Bank.

Zavřít

Mobilní aplikace

Stáhněte si zdarma naší mobilní aplikaci, ať máte neustálý přehled o akcích a slevách v IGY Centru.


Smartphone Aplikace - tento QR kód naskenujte Vaším mobilním zařízením

Zavřít

Desinfekce na ruce

IGY desinfikátor najdete u jídelního koutu ve druhém patře pasáže. Přístroj dávkuje desinfekční gel, který slouží k umytí rukou před i po jídle. Využití je zdarma.

 

 

 

 

Zavřít

Interaktivní panely

Na panelech najdete interaktivní mapu a aktuální akce IGY Centra. Jeden panel se nachází u hlavního a druhý u bočního vchodu IGY.

 

 

 


 

Zavřít

IGY Newsletter

Newsletter je zasílán e-mailem všem zájemcům a automaticky i členům IGY klubu. Formulář se žádostí o jeho zasílání nebo o zrušení odběru najdete na webových stránkách IGY. Díky newsletteru se s předstihem dozvíte o novinkách a  akcích IGY Centra i o slevách jednotlivých prodejen.

 

Zavřít

Prodloužené parkování pro členy IGY klubu

Jste členy IGY klubu? Pak u nás můžete parkovat od pondělí do pátku 5 hodin zdarma. Vše co je třeba udělat, je přijít s parkovacím lístkem a s IGY kartou na infostánek v pasáži, kde Vám naše hosteska prodlouží parkování zdarma ze 3 na 5 hodin.

O víkendu a o svátcích mohou v IGY parkovat 5 hodin zdarma všichni, i nečlenové IGY klubu.

Zavřít

Úložné skříňky

Úložné skříňky slouží k úschově nákupních tašek. Jejich využití je zdarma a obsluha je snadná -  stačí zadat vámi zvolený kód. Na bezpečnost uložených tašek dohlíží kamerový systém.
Úložné skříňky najdete v 1.patře u kavárny Cherries, směrem k toaletám.

Zavřít

Přebalovací místnost

Náš přebalovací koutek je vybavený přebalovacím pultem, ubrousky, mikrovlnnou troubou, umyvadlem a toaletou. Najdete ho v 1.patře za kavárnou Cherries, vedle toalet.

Zavřít

Věrnostní program

Členství v našem věrnostním programu přináší mnoho výhod během každé návštěvy. Užívejte si slevy a speciální nabídky vybraných obchodů, sbírejte navíc body za nákup a získejte tak další bonusy navíc.

Registraci lze provést na Infostánku nebo online na http://vernostniklub.igycentrum.cz/

Na stránkách IGY věrnostního programu také naleznete přehled aktuálních slev a bonusů.

Zavřít

Parkoviště pro rodiny s dětmi

Speciálně vyznačená parkovací místa pro rodiny s dětmi se nacházejí ve čtyřech patrech parkovacího domu,a to konkrétně ve 2.patře, v mezipatře, ve 3. a 4. patře.

 

 


 

Zavřít

Cyklostojany

Cyklostojany jsou umístěné na chodníku před hlavním vchodem na Pražské ulici a před bočním vchodem na Pekárenské ulicu. Na bezpečnost dohlíží kamerový systém.

 
 

Zavřít

Wifi zdarma

Po celém IGY Centru lze nyní zdarma využít wifi zdarma.
Adresa pro připojení je STARNET-IGY-WiFi_FREE.

 

 

 

 

 

 

Zavřít

Čistič obuvi

Automatický čistič a krémovač obuvi lze využít zdarma. Přístroj najdete u  hlavního vchodu na Pražské ulici.

 

 

 

 

Zavřít

Jídelní kout

Jídelní kout je umístěn ve druhém patře pasáže v bezprostřední blízkosti restaurací. Zde si můžete v nerušeně vychutnat svůj oběd, večeři a klidně i snídani. :-)

Zavřít

IGY Magazín

IGY lifestylový magazín vychází 2x ročně a je volně k dispozici ve stojanech v pasáži. Členové IGY klubu obdrží magazín zdarma do svých poštovních schránek.

Zavřít

Instore radio

IGY instore rádio má skvělý playlist hudby. Přesvědčíte se o tom výhradně při osobní návštěvě našeho centra! :-)

Zavřít