ALBERT v IGY Centru projde v říjnu modernizací

Každodenní nákupy v prodejně ALBERT v českobudějovickém IGY Centru budou už za měsíc mnohem příjemnější. Obchod, který je neodmyslitelnou součástí nákupního centra od jeho počátku, totiž čeká modernizace. Po ní najdete v prodejně nové úseky pro vegetariány, vegany, zákazníky s různými dietami, ale i sekci s nabídkou regionálních potravin.

„ALBERT bude mít moderní a designové zpracování obsluhovaných úseků a zdravé výživy, včetně sortimentu pro vegetariány, vegany, bez lepku, bez laktózy či pro sportovce. Dále zde budou nové pokladny a celkově nový moderní interiér. Prodejna bude nabízet bohatý sortiment ovoce, zeleniny, potravin pro zdravý životní styl, řadu regionálních a lokálních produktů, světové i místní delikatesy či pestrý výběr vín,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, Pavlína Jandová.

Rekonstrukce supermarketu ALBERT je plánována na období od 8. do 29. října 2019. Během rekonstrukce bude prodejna dočasně zcela uzavřena. Sortiment potravin bude možné nakoupit v ostatních provozovnách v IGY, například pečivo v DÉKÁČKU, sýry a sušené plody v kiosku RÁJ SÝRŮ a vybrané potraviny v DM DROGERIE MARKT či v koloniálu PIZZA COLOSEUM.

Slavnostní otevření nového obchodu je plánováno na 30. října 2019. „Během slavnostního otevření se zákazníci mohou těšit na ochutnávku privátních značek ALBERT, hostesky budou zákazníkům balit nákupy a pro všechny, kteří v den otevření nakoupí nad 300 korun, bude připravený dárek,“ upřesnila Pavlína Jandová.