Českobudějovické centrum ARPIDA letos slaví 30 let a v rámci oslav pořádá v sobotu 23.9.2023 rodinný hudební festival ARPI.DAY, který se bude konat na Výstavišti v Českých Budějovicích v pavilonu T, který  bude plně bezbariérový. Bude zde vyhrazená část pro návštěvníky se speciálními potřebami, a to přímo u pódia, aby měli možnost vychutnat si vystoupení naplno. Na festivalu vystoupí pět interpretů/kapel, kteří na svém kontě mají řadu ocenění, včetně Zlatých Slavíků, cen Anděl, či platinových desek.

Prvním odtajněným interpretem, který na festivalu vystoupí, je kapela MIRAI, která má na svém kontě několik Zlatých Slavíků i několik cen Anděl. Jejich píseň Když nemůžeš, tak přidej víc, byla nejstreamovanější skladbou roku 2017. V roce 2020 a 2022 dostala cenu Anděl za Skupinu roku a tím výčet jejich ocenění nekončí. Do předprodeje se nyní dostává první vlna vstupenek. V tuto chvíli je možné pořídit vstupenku za 390 korun. Organizátoři postupně odhalí další umělce a s tím bude stoupat i cena vstupenek.

ARPI.DAY je festivalem, který spojuje lidi nejen skrze hudbu, ale také prostřednictvím poslání centra ARPIDA. Všichni účinkující se zřekli svého honoráře a celkový výtěžek akce bude věnovaný centru ARPIDA. Vstupenky na festival k dostání ZDE

Centrum ARPIDA  nabízí pomoc rodinám, které pečují o děti, mladistvé a  dospělé osoby s tělesným a kombinovaným postižením. Již třicet let poskytujeme  komplexní koordinovanou péči v duchu uceleného systému rehabilitace.  Denně využívá služby centra ARPIDA  více než 190 uživatelů, dalších 2500 ročně pak využije ambulantní služby.  

IGY Centrum je dlouholetým hrdým partnerem centra Arpida, pomáhejte s námi! Děkujeme!