Big Summer Games 2022

Big Summer Games opět v IGY!

Největší obchodní a společenské centrum IGY v Českých Budějovicích bude tento víkend opět hostit třídenní crossfitové závody BIG SUMMER GAMES, které se uskuteční na střeše nové budovy u fotopointu #IGYwings od pátka do neděle 12.-14. srpna.

V rámci doprovodného programu se mohou návštěvníci těšit na VIP osobnosti v čele s Jiřím Procházkou a změřit síly s těmi největšími fitness profíky. Prostor a tribuny umožňují velkou diváckou kapacitu, proto jsou srdečně zváni všichni, kteří chtějí atletům fandit a užít si nevšední podívanou.

Závodníci změří své síly v mnoha disciplínách kombinujících intenzivní intervalový trénink, vzpírání, plyometric, powerlifting, gymnastiku, kalisteniku, strongman a další cvičení. První den – Policejní hry – budou soutěžit sportovci z řad zásahových jednotek, Útvaru pro ochranu prezidenta, Armády ČR a profesionální hasiči a městští strážníci. V další dnech soutěží TOP 300 atletů a atletek z tuzemska i zahraničí, kteří prošli kvalifikací. Vstupné je dobrovolné a veškerý výtěžek bude věnován dětskému domovu v Boršově.

Další informace a podrobný harmonogram připravujeme, sledujte nás ZDE