Boty? Inspirujte se s ředitelkou Ledaxu Eliškou Hájkovou

Tváří podzimní kampaně IGY Centra se stala paní Eliška Hájková, ředitelka domácí hospicové péče Ledax, kterou IGY Centrum dlouhodobě podporuje.

Domácí hospic Ledax je jednou z terénních služeb, která je poskytována v domácím prostředí klienta. Je určena klientům propuštěným z nemocnice, klientům s akutním nebo chronickým onemocněním, se zdravotním postižením či v terminálním stadiu života. Péči poskytují registrované zdravotní sestry přímo v domácím prostředí 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Papučový den 6. října 2021, aneb "nejsou boty, jako boty"

Papučový den připomíná, že umírat doma v kruhu svých blízkých je možné. Zapojte se i vy. Obujte si papuče a ukažte, že podporujete mobilní hospicovou péči v České republice.

Vyfoťte se v papučích, sdílejte fotky na Facebooku nebo Instagramu s hashtagem #papucovyden a předejte toto poselství dál. Svým blízkým, kolegům a všem ostatním, kteří vás mohou následovat v akci, která má smysl. Upozorněte společně s námi na to, že umírat doma je možné, a že existují služby, které nabízejí doprovod. Odborný i lidský.

Více o papučovém dni ZDE