Otevírací doby

 Nákupní pasáž
po-ne 9.00-21.00

 Multikino CINESTAR
po-pá od 12:30
so-ne od 10:30

 Supermarket ALBERT
po-ne 7.00-21.00

 Restaurace POTREFENÁ HUSA
po-čt 8.00-23.30
pá 8.00-24.00
so 10.00-24.00
ne 10.00-23.30

 Restaurace KFC
po-so 8.00-21.00
ne 9.00-21.00

 Parkoviště
po-pá 6.00-24.00 (P1)
so-ne 7.00-24.00 (P1)
po-ne 8.00-24.00 (P2)

 

 


Nové IGY je otevřené už rok a stále překvapuje dalšími novinkami

Nové IGY Centrum je v Českých Budějovicích otevřené už rok a přestože od počátku nabízí komplexní sortiment zboží i služeb, takřka každý měsíc dále rozšiřuje nabídku obchodů, restaurací a servisu pro zákazníky. Od loňského 3. listopadu do něj zavítalo přibližně 6milionů návštěvníků. Nákupní centrum, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, dnes nabízí více než 29 tisíc metrů čtverečních prodejních ploch se 120 obchody a 700 parkovacími místy a poskytuje tak nejširší nabídku obchodů a značek v jižních Čechách.

Od loňského listopadu postupně otevíraly velké obchody i známé restaurace. „Na jaře například otevřela svou prodejnu, jedinou v Jihočeském kraji, HAVLÍKOVA PŘÍRODNÍ APOTÉKA, která nabízí kosmetické a léčivé produkty na přírodní bázi. Nabídku z oblasti léčiv jsme nyní doplnili Lékárnou TETA, která je jako jediná v centru města otevřená i ve večerních hodinách,“ uvedla Pavlína Jandová, marketingová manažerka IGY Centra. „V létě se nám podařilo otevřít dlouho očekávanou restauraci typu running sushi s názvem RUNNING SUSHI HOUSE, která je jako jediné zařízení svého druhu v jižních Čechách velmi navštěvovaná. Milovníci sladkého si zase přijdou na své v unikátní donuterii SWEET DONUT nebo v ROYAL WAFFLE – první výrobně a prodejně vaflí ve městě, která se nachází v prvním patře IGY,“ řekla Pavlína Jandová.

V novém IGY jsou k dostání výrobky značek a obchodů H&M, ADIDAS, SPORTISIMO, TERRANOVA, TOMMY HILFIGER,, ECCO, S.OLIVER, GAS, RETRO JEANS, CALZEDONIA, DOUGLAS, DATART a další. Je zde několik kaváren, rozmístěných po celém centru, konkrétně například COSTA COFFEE, DÉKAČKO a MC CAFÉ. IGY nabízí také fast-food stravování, konkrétně MC DONALD‘S, KFC, MR. KEBAB nebo oblíbené asijské bistro LI-WU. Navštívit lze také POTREFENOU HUSU, která servíruje také snídaně. „V uplynulých týdnech, při příležitosti ročních narozenin nového IGY, jsme měli velkou slevovou kampaň, kdy různé obchody nabízely zboží s až padesátiprocentní slevou,“ doplnila Pavlína Jandová.

IGY Centrum neustále pracuje na zútulnění pasáže – od svého otevření vybudovalo přebalovací koutky a kojící místnosti, zónu s bankomaty pro jednodušší orientaci, a pořádá řadu akcí, které zpestřují kulturní i společenský život ve městě, například autogramiády, promítání filmů pro maminky s kojenci a batolaty, výstavy. Pro své zákazníky chystá příjemná překvapení i do budoucna. „Plánujeme vynaložit milionové investice do dalšího zútulnění pasáže. Nyní aktuálně to bude příprava velkolepé vánoční výzdoby, v širším časovém horizontu pak například vybudování nových relaxačních zón i s dětskými koutky. Do Vánoc ještě otevřeme obchod s čínskou značkou telefonů a spotřební elektronikou XIAOMI,“ doplnila Pavlína Jandová.

nahoru