HERNÍ ZÓNA XBOX V IGY

3. 6. – 14. 7. 2019

PŘIJĎTE SI ZAPAŘIT MINECRAFT a další oblíbené XBOX hry!

VSTUP ZDARMA

OTEVŘENO DENNĚ 13-18 HOD., O VÍKENDU JIŽ OD 10 HOD.

28. 6. OTEVŘENÝ MÁSTR TURNAJ O XBOX ONE

Pusťte uzdu fantazii, vyrazte za dobrodružstvím a spojte síly s ostatními v jediné exkluzivní zóně MINECRAFT v ČR. Poprvé v Českých Budějovicích!

Zveme všechny herní nadšence do originální herní zóny XBOX v IGY! Herna je od 3. 6. do 14. 7. umístěna v přízemí nové části IGY Centra a v provozu každý všední den od 13 do 18 hodin a o víkendech od 10 do 18 hodin. VSTUP JE ZDARMA! Čeká na vás 6 konzolí XBOX a těšit se můžete nejen na hru MINECRAFT, ale také FIFA a FORZA. Připraveny jsou i stavební molitanové kostky k volné hře pro menší děti.

FB UDÁLOST ZDE.

Na hladké fungování herní zóny dohlíží denně promotéři, kteří vám se vším ochotně poradí a pomohou. Provozní řád herny je uveden ZDE.

A pozor! Trénujte co nejvíce, protože 28. 6., na vysvědčení, uspořádáme oficiální IGY XBOX TURNAJ 2019, jehož účastníci mohou hrát o XBOX ONE a další spoustu parádních pařících cen.

Registrace probíhají 28. 6. již od 9:00 hodin přímo v herní zóně (v přízemí IGY u ALBI) a samotný turnaj začneme hrát od 10:00 hodin. Hlavní cenou je herní konzole XBOX ONE, která se bude losovat ze všech registrovaných hráčů! Finalisté turnaje v několika kategoriích a vítězové doprovodných soutěží se mohou těšit na trička, mikiny, klíčenky, hry i nákupní poukazy. Celým dnem provází Let’s Player nejen Minecraftu FIMLAR.  

 

  • V turnaji bude připraveno pět herních konzolí XBOX s různou herní tématikou pro tři věkové kategorie. Registrovat se může každý ve věku od 4 let, a to zdarma! Registrace do turnaje bude probíhat od 9:00 hodin u promotérů, a to až do naplnění kapacity cca. 200 soutěžících. Každému hráči bude přidělena náhodně vybraná soutěžní dvojice.
  • Výběr her bude překvapením, ale můžeme prozradit, že si jistě zahrajete nejnovější FIFU a  FORZU, a to dokonce na exkluzivním FORZA Motorsport Playseat a spoustu dalších populárních her.
  • Celý den bude probíhat moderovaný program doplněn o další extra soutěže o drobné dárky a nebude chybět ani VIP host, David Vršecký, jezdec a šéfkonstruktér z Buggyra Racing Teamu, mistr Evropy v závodech tahačů, který poskytne zajímavý rozhovor, autogramiádu a jistě si s náhodně vybranými hráči zahraje i na XBOXu.
  • Výhry jsou velmi lákavé: super hry na XBOX, poukazy s herní tématikou, knihy a mnoho dalšího. Největším lákadlem však bude jistě herní konzole XBOX, o kterou může hrát, pozor, opravdu každý zúčastněný! O tuto skvělou cenu totiž budeme losovat ze všech registrovaných hráčů po skončení finálových kol cca v 16:00 hodin.

 

Těšíme se na vás!