Otevřené obchody v IGY a otevírací doba o květnových svátcích

K dnešnímu dni (27. 4. 2020) dochází k dalšímu uvolnění opatření proti šíření koronaviru. I když se v jeho rámci žádné nové prodejny v IGY Centru neotvírají, připomínáme, že nyní můžete nakupovat ve více než 20 obchodech.

V IGY Centru, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, jsou po celou dobu pandemie na základě nařízení vlády denně otevřeny prodejny ALBERT (7 – 19), DM DROGERIE (8 – 19), obchod s tabákovými výrobky a tiskem INMEDIO a RELAY (9 – 18) a VINAŘSTVÍ U KAPLIČKY (10 – 19). V omezeném režimu od 10 do 18 hodin denně fungují prodejny brýlí a kontaktních čoček EIFFEL OPTIC a FOKUS OPTIK (o víkendu zavřeno), KVĚTINÁŘSTVÍ FLAMENGO, obchod s chovatelskými potřebami PET CENTER a prodejna s potřebami do domácnosti TESCOMA.

Zákazníkům jsou dále k dispozici některé prodejny jako výdejní místa svých internetových obchodů, konkrétně DATART, IWANT, SPORTISIMO, MOBIL POHOTOVOST a ode dneška nově i FANN PARFUMERIE. Otevřeny jsou i pobočky peněžních ústavů (AIRBANK, ALLIANZ, ČESKÁ SPOŘITELNA), SMĚNÁRNA AAA a mobilní operátoři O2, T-MOBILE a VODAFONE.

V IGY si také můžete vyzvednout teplá jídla s sebou! Výdejová okénka mají POTREFENÁ HUSA BEER POINT (od pondělí do pátku 10.30 – 15) a KFC (denně 9 – 21) s výdejem do Pražské třídy.

Upozorňujeme, že otevírací doba se může lišit podle aktuální situace. Pro přesně informace doporučujeme kontaktovat přímo jednotlivé obchody a prodejny.

Vzhledem k aktuální otevírací době obchodů v IGY Centru je parkoviště otevřené do 19:30.

IGY dále upraví svůj provoz během nadcházejících svátků: 1. května bude otevřené ve standardní otevírací době, naopak 8. května budou všechny obchody zavřené.

Dodržujeme pravidla hygieny! Návštěvníci centra i obsluha v obchodech musejí používat ochranné pomůcky na obličej a dodržovat povinný dvoumetrový odstup od ostatních osob. Zákazníci mohou při nákupech využít jednorázové rukavice nebo použít dezinfekci.