IGY bude mít o Velikonočním pondělí zavřeno

Už nyní je v souvislosti s nouzovým stavem otevřeno v českobudějovickém IGY Centru jen několik vybraných prodejen, o Velikonočním pondělí budou mít i ony zavřeno. Ostatní dny Velikonoc bude otevřeno. 

V IGY Centru, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, zůstaly na základě nařízení vlády otevřeny například prodejny ALBERT a DM DROGERIE MARKT. Potraviny ALBERT mají otevřeno denně od 7 do 19 hodin, drogerie DM od pondělí do pátku 8 – 9 a o víkendech 9 – 19 hodin. Denně od 9 do 18 hodin má otevřeno také obchod s tabákovými výrobky a tiskem INMEDIO. Zákazníkům je dále k dispozici prodejna elektroniky DATART, která se proměnila ve výdejní místo svého e-shopu www.datart.cz.

V omezeném režimu fungují prodejny brýlí a kontaktních čoček EIFFEL OPTIC (10 – 18) a FOKUS OPTIK (10 – 18, o víkendu zavřeno), KVĚTINÁŘSTVÍ FLAMENGO (10 – 18), obchod s chovatelskými potřebami PET CENTER (10 – 18) a VINAŘSTVÍ U KAPLIČKY (10 – 18).

Otevřeny jsou v IGY dále pobočky peněžních ústavů (AIRBANK, ALLIANZ, ČESKÁ SPOŘITELNA), SMĚNÁRNA AAA, mobilní operátoři O2 (9 – 17), T-MOBILE (9 – 15) a VODAFONE (10 – 17).

Vstup do IGY Centra je povolen pouze se zakrytými ústy a nosem. Aktuální informace o případných změnách otvírací doby naleznete na www.igycentrum.cz.