IGY Centrum má za sebou rekordní rok

Necelých 6 milionů zákazníků zavítalo v roce 2018 do IGY Centra – největšího obchodního a společenského centra v Jihočeském kraji, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP. To je v dosavadní historii centra, které se začalo stavět před 15 lety, rekord. 
 

„Je to jakoby naši loňští návštěvníci sto padesátkrát zaplnili náměstí Přemysla Otakara II., nebo pokud by se postavili fronty, dosáhla by od našeho IGY přes celou západní Evropu až k nejzápadnějšímu místu v Portugalsku,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová. Nejvíce, třicet tisíc návštěvníků, přišlo 20. prosince. Vysokou návštěvnost zaznamenalo IGY i během svátku svatého Valentýna, dále během otevření nové a větší prodejny NEW YORKER na začátku dubna, na konci i na začátku školního roku, při příležitosti Kabelkového veletrhu i Dnů Marianne a v rámci BLACK FRIDAY v listopadu. „Nejsilnějšími měsíci byly listopad a prosinec, a to samozřejmě kvůli předvánočním nákupům, ale i díky originální vánoční výzdobě, která lákala sama o sobě ,“ řekla Pavlína Jandová.
 
K vysoké návštěvnosti přispělo také multikino CINESTAR. Diváci měli především zájem o zhlédnutí Bohemian Rhapsody a zaujal je i český film Po čem muži touží a AVENGERS: INFINITY WAR.