IGY Centrum nadále rozšiřuje nabídku

Českobudějovické IGY Centrum, největší obchodní centrum v Jihočeském kraji, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, nadále roste. Po nedávném rozšíření své nabídky gastronomických zařízení o PRIMA BAŠTU a PIZZU COLOSEUM a salonu s manikúrou a pedikúrou NAILOUNGE přichází s dalšími dvěma novými obchody.

V uplynulých dnech jsme otevřeli nový obchod se street obuví s názvem SIZEER a v tomto týdnu otevíráme CALVIN KLEIN UNDERWEAR – obchod se značkovým spodním prádlem. Jedná se o sortiment zboží, který v IGY dosud nebyl a vhodně tak doplní dosavadní nabídku,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.
 
V největším obchodním centru v kraji je v současnosti 120 obchodů a značek, restaurace a kavárny, dětský koutek, banky, relaxační zóny, parkoviště pro 700 aut a pracuje tam více než 800 osob. V roce 2018 přibyly obchody CCC, NEW YORKER, ROCK POINT a XIAOMI, podařilo se otevřít RUNNING SUSHI HOUSE a originální ROYAL WAFFLE. Nabídku IGY dotvořilo otevření lékárny TETA, která je jako jediná lékárna v centru města otevřena do pozdních večerních hodin. V letošním roce dále IGY zprovoznilo novou zónu s několika bankomaty. Rozšířilo relaxační zóny, v nichž si lze odpočinout mezi nákupy. Velkým zpestřením návštěvy centra, ale i novou i turistickou atrakcí jihočeského krajského města je nové graffiti na střeše parkingu IGY v podobě andělských křídel v nadživotní velikosti v pozadí s dominantami Českých Budějovic – Černou věží, radnicí a Samsonovou kašnou.