IGY Centrum otevře v pondělí kavárny a restaurace

Největší obchodní a společenské centrum IGY otevře v pondělí zbylé provozovny s občerstvením. Postupné uvolňování mimořádných opatření v souvislosti s šířením onemocnění covid-19 umožní otevřít i vnitřní restaurace, kavárny a podniky rychlého občerstvení. Nyní v IGY Centru fungují pouze ty provozy, které mají předzahrádku nebo výdejové okénko.

„Ano, mohu potvrdit, že už jedeme naplno a právě ŽIJTE NAPLNO bude i mottem naší letní kampaně,“ dodává marketingová manažerka centra Šárka Gramanová.

Food court, kavárny, restaurace i další prodejny na pasáži budou otevřeny za zvýšených hygienických a bezpečnostních opatření. Své bary otevře i multikino, které už zahájilo předprodej očekávané české novinky Bourák s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Konzumující diváci si tak v sále budou moci sejmout roušky. V IGY zůstanou nadále uzavřené pouze dětské a relaxační zóny.

Tvářemi letní kampaně centra bude duo jihočeských rodáků Denisa Korešová a Václav Mráz. Českobudějovická rodačka Denisa Korešová, II. Vicemiss Look Bella 2018 a II. Vicemiss na soutěži SuperTalent of the World 2019 doplní v kampani prachatického rodáka Václava Mráze, majitele fitness, propagátora CrossFitu a pořadatele největších crossfitových závodů se zahraniční účastí v České republice.