IGY Centrum přivítalo jaro s několika novinkami

Několik příjemných novinek si s příchodem letošního jara přichystalo pro své návštěvníky IGY – největší obchodní a společenské centrum v kraji, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP. Potěšeni budou milovníci dobrého jídla, ženy i děti.
 
„Do restaurační zóny IGY přibyla restaurace PRIMA BAŠTA, která nabízí českou kuchyni. Ta skvěle doplňuje nynější sortiment fast food a asijských pokrmů v této části centra. Na konci dubna zde navíc otevře restaurace s italskou kuchyní PIZZA COLOSEUM,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.
 
Novinkami IGY potěšilo také všechny ty, kteří rádi pečují o své nehty. V uplynulých dnech otevřel NAILOUNGE – salon s manikúrou a pedikúrou, a to vedle TETA LÉKÁRNA v přízemí nové části IGY. Salón nabízí 3 místa na pedikúru a 6 míst na manikúru a zákaznici mohou přijít bez objednání. NAILOUNGE nabízí do konce dubna třicetiprocentní slevu.
 
„Pamatovali jsme i na děti. Do pasáže jsme nedávno umístili malou jezdící tramvaj pro děti, která zpestří pobyt v IGY dětem. Tramvaj se pohybuje v přízemí pasáže. Další příjemnou novinkou jsou nové a vylepšené relaxační zóny, v nichž si mohou lidé posedět a odpočinout si během nákupy,“ doplnila Pavlína Jandová s tím, že informace o všech novinkách jsou shrnuty v jarním čísle IGY MAGAZÍNU, který je právě teď k dispozici v prostorách pasáže.