IGY chystá v letošním roce další novinky

Několik novinek chystá v letošním roce pro své návštěvníky českobudějovické IGY Centrum – největší obchodní a společenské centrum v Jihočeském kraji, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP. Nejen, že rozšíří počet svých obchodů, ale zaměří se i na zpestření nabídky služeb. 

 

Upevněná a silná pozice IGY láká do jihočeského regionu nové značky. „Plánujeme rozšíření dosavadní nabídky o nové obchody. V oblasti módy o značku GANT, která nabízí kvalitní ležérní oblečení, v oblasti designových doplňků a dekorací pro každodenní život o obchod TIGER, který se k nám přesune z Lannovy třídy, a dále o prodejnu výrobků do kuchyně a domácnosti HOME & COOK,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová.

 

Restaurační a občerstvovací zónu obohatí thajské bistro MR. THAI a netrpělivě očekávaná BAGETERIE BOULEVARD, která vedle vyhlášených čerstvých plněných baget nabízí i pečené brambory PATATAS, husté krémové polévky, ledové čaje vlastní výroby, jogurty, čerstvé ovocné šťávy a pestrý výběr snídaní. Návštěvníci IGY budou moci nově využívat ekologické ruční mytí aut GREEN 4 CARS. K nabídce volnočasových aktivit pak přibude největší saunový svět v České republice SAUNIA. „Saunový svět se připravuje v prostorách bývalého fitness centra,“ podotkla Jandová.

 

Největší obchodní centrum v jižních Čechách má za sebou rekordní rok, kdy počet návštěvníků dosáhl necelých 7 milionů osob. Jedná se o dvanáctiprocentní nárůst návštěvnosti oproti roku 2018. „Ve stejném trendu chceme pokračovat i letos. Cílem je již pokořit hranici sedmi milionů zákazníků. Zaměříme se také více na rozvoj kvality a rozmanitosti nabízených služeb,“ dodala Pavlína Jandová.