IGY přivítá školáky zábavným dnem

První školní den (pondělí 2. září) zpestří českobudějovické IGY Centrum všem dětem i dospělým celou řadou soutěží, her a besedou s youtuberem Zachy. Zábavný program je pro návštěvníky IGY, největšího jihočeského obchodního centra, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, připraven od 11 do 16 hodin.

 

„Pro všechny školáky i jejich malé sourozence máme připraveny hry, soutěže o různé ceny, fotografický koutek, balónky nebo malování na obličej. Děti se mohou naladit na školu díky vědomostní olympiádě a setkat se s Lukášem Zacharou – úspěšným českým youtuberem vystupujícím pod jménem Zachy. Ten bude mluvit o životě českého influencera nebo o natáčení videí na YouTube,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová. 

 

Zahájení školy v IGY uvítají i rodiče, kteří získají tipy na zdravou svačinu pro své děti a budou moci ochutnat výrobky jihočeské Madety. „A pokud někdo bude chtít trochu zhřešit, v ROYAL WAFFLE si na první školní den připravili limitovanou edici vaflí s názvem KAKAO LOLLY WAFFLE. Jedná se o kakaové vafle s bílou čokoládou a Lotus posypem,“ doplnila Pavlína Jandová.

 

Program dne:

11 – 16 h – Vědomostní olympiáda, fotokoutek, malování na obličej, hry a soutěže o různé ceny

12 – 14 h – Moderované vstupy a individuální konzultace s výživovou poradkyní, tipy na zdravou svačinku z produktů firmy MADETA

15 – 16 h – Youtuber Zachy – beseda, autogramiáda a focení s fanoušky

 

Akci moderuje Nikol Šedinová z Hitrádia Faktor.