JARNÍ ŠRUMEC v IGY trvá až do neděle

Ještě celý týden potrvá unikátní desetidenní akce JARNÍ ŠRUMEC v IGY. Návštěvníci největšího obchodního a společenského centra v jižních Čechách, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, se tak mohou až do neděle 17. března zúčastnit řady zajímavých aktivit v IGY a zároveň výhodně nakoupit.
 
„Jarní šrumec začal v pátek 8. března na Mezinárodní den žen, kdy jsme v IGY rozdávali ženám květiny. Od té doby pokračujeme padesátkou různých menších akcí, jako jsou například módní přehlídky v obchodech, dětský program v IGYŠTI PRO SVIŠTĚ a v prodejně ALBI, cestovatelské přednášky, setkání s volejbalisty VK JIHOSTROJ, SLIME SRAZ (sraz milovníků slizů), vaření, workshop jarní květinové vazby a podobně,“ uvedla Pavlína Jandová, marketingová manažerka IGY Centra.
 
Například na středu 13. března je od 16 hodin připraven jarní restart bloggerky Lucie Van Koten a obličejová jóga Michaely Dombrovské. V týž den od 17.30 se pak návštěvníci IGY mohou těšit na autogramiádu knihy Milana Bindera s názvem Projekty ze šuplíku – nerealizované nápady, které mohly změnit České Budějovice. V pátek se může veřejnost zúčastnit lekce osobního koučinku s Hankou Holinkou, během soboty zase ukáže vizážistka Dominika Chválová jarní tipy a triky pro letošní trendy. „V týdnu je dále připravena prezentace CB AUTO a GO DRIVE carsharing, prezentace vaření, módní show a řada dalších akcí. Chceme inspirovat zákazníky na jaro a ukázat také zajímavé osobnosti našeho kraje,“ doplnila Pavlína Jandová.