V máji přeskakují nejen jiskřičky lásky. V Profimedu je elektrizující napětí cítit doslova na každém kroku a zasáhne každého milovníka elektrických pomůcek pro zubní péči i starostlivost o nejmenší. ⚡ Užijte si i vy květen s tím správným nábojem a využijte až 20% SLEVU na elektrický sortiment z naší nabídky. ????

O pětinu levněji pořídíte například veškeré elektrické kartáčky Philips, z nichž ten nejchytřejší – Philips Sonicare Prestige – vnese do vaší koupelny umělou inteligenci a v kombinaci s technologií SenseIQ vám umožní pečovat o vaše zuby profesionálně a bez kompromisů. 20% sleva se vztahuje i na nejlepší pomůcky preventivní i cílené péče o zuby i dásně – ústní sprchy Waterpik, oblíbené dětské sonické kartáčky Šupito a Lišák či další značky elektrických kartáčků, jako je Oral-B či Oclean.

A samozřejmě neopomíjíme ani péči o ty nejmenší – video chůvičky Hubble, čističku vzduchu Hubble, podložku monitoru tepu, dechu a pohybu s video chůvičkou Hubble Dream+ či zvlhčovač vzduchu s difuzérem a nočním světlem Fridababy si díky 20% slevě zamilujete ještě více.

Inspirujte se, vybírejte a šetřete. Jen do 31. května 2023! ????