Nákupy Ona Dnes

Nákupy Ona Dnes opět v IGY!

Vše o akci naleznete na webu ZDE

 

Jak šel čas s Nákupy Ona Dnes

Poprvé se slevové kupony v Ona Dnes objevily v roce 2010. Bylo jich pětatřicet a vyšly v pondělí 15. března. První jarní měsíc nebyl zvolen náhodou. Nikdy jindy během roku nemají ženy takovou touhu pořídit si něco nového na sebe. Tak proč je v tom nepodpořit?

V prvním ročníku výhodných nákupů se ukázalo, že čtenářky na nabídku slyší. Dílem proto, že na slevy coby národ reagujeme obecně pozitivně, ale hlavně díky tomu, že jsme ke spolupráci přizvali firmy, které mají s ženskou náturou hodně společného. Takže nechyběly – a dodnes nechybí – slevy do obchodů s oblečením, kosmetikou, na zkrášlující procedury, ale i na hračky, knížky nebo kulturní akce. Úspěch prvního kola Nákupů Ona Dnes byl tak velký, že se redakce rozhodla pokračovat hned na podzim. V polovině října už totiž leckoho napadne, že i když jsou Vánoce zatraceně daleko, nebylo by od věci se na ně připravit s předstihem. A se slevou, řekli jsme si my a 11. října 2005 poslali našim čtenářům další porci slevových kuponů, o deset víc než na jaře. Od té doby se Nákupy Ona Dnes konají pravidelně dvakrát do roka, vždy na jaře a na podzim.

Slavné tváře

Po skromnějších začátcích se počet kuponů s každým kolem slevových nákupů zvyšoval. V roce 2014 už jich bylo 80, a hned následující jaro dokonce přes sto čtyřicet. Ten samý rok jsme přidali novinku, na niž jsme obzvlášť pyšní: tváří podzimního kola Nákupů se stala topmodelka Tereza Maxová, která se objevila na obálce i v exkluzivním rozhovoru uvnitř vydání Ona Dnes se slevovými kupony. Charismatická Tereza nám tehdy prozradila, že za první peníze vydělané modelingem si koupila luxusní kabát. Pod ten si prý můžete obléci cokoliv, a pořád budete vypadat jako dáma, poradila čtenářkám svůj fígl. Tereza Maxová tak odstartovala další etapu projektu Nákupy Ona Dnes, kdy ho v každém kole propaguje známá osobnost. Na to, jaké slavné tváře se k nám připojily v minulých letech, se můžete podívat na následujících titulních stranách z předchozích sezon.