Nová Miss odstartovala svou kariéru v IGY

Nová Miss Czech Republic 2019 – osmnáctiletá studentka Denisa Spergerová z Českých Budějovic – začala svou úspěšnou kariéru královny krásy v IGY Centru. Před necelým rokem ji v největším obchodním a společenském centru na jihu Čech zvolila jako jednu z pěti adeptek na Miss Czech Republic porota v rámci castingu.
 
„Denisa svým zvolením novou královnou krásy Česka potvrdila, že ‚Úspěšná kariéra začíná u nás‘ – což byl tehdy i slogan reklamní kampaně IGY Centra na konající se nábor adeptek na Miss. Denisa měla od počátku kultivovaný a příjemný projev a od samotného castingu v IGY na sobě velmi zapracovala. Takže jsme jí fandili nejen jako Jihočešce, ale i jako zajímavé a krásné osobnosti,“ uvedla Pavlína Jandová, marketingová manažerka českobudějovického IGY Centra, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP.
 
IGY Centrum je dlouhodobě místem výběru budoucích modelek a účastnic soutěží krásy. Každoročně na jaře se zde konají castingy Schwarzkopf Elite Model Look ČR a Miss Czech Republic. Ředitelkou soutěže Miss Czech Republic je Taťána Makarenko. Soutěž s původním názvem Miss Face Czech Republic založila modelka v roce 2010. Záměrem bylo uspořádat v České republice soutěž krásy pro dívky ve věku od 17 do 25 let, ve které nerozhodují jen výška a míry, ale především půvab a sympatie.
 
Denisa Spergerová měří 182 centimetrů a její míry jsou 85-60-93. Prozradila o sobě, že má ráda italskou a asijskou kuchyni, jejím cílem je předávat lidem pozitivní energii a být pro ně vzorem. Do budoucna se chce nadále věnovat modelingu, dostudovat, cestovat, najít si dobrou práci a mít spokojenou rodinu. Ideální muž by podle ní měl mít charakter, být oporou, měl by vědět, co chce, být věrný, galantní a se smyslem pro humor.