NOVÝ CENÍK PARKOVNÉHO V IGY

Od pondělí 2. března budou zákazníci českobudějovického IGY Centra parkovat v jiném režimu než doposud. Nově budou mít k dispozici 2 hodiny zdarma, které se jim při nákupu nad 800 korun prodlouží o další 2 hodiny. Nový systém potěší zejména ty návštěvníky největšího obchodního centra v Jihočeském kraji, kteří do IGY jezdí za nákupy, občerstvením a dalšími službami a stráví tam delší dobu.

„IGY stojí v centru města, kde byly ve velkém rozsahu zavedeny placené parkovací zóny. Stání aut je u nás od začátku nastaveno na tři hodiny zdarma, čehož využívají i další řidiči na úkor našich zákazníků. Se změnou přicházíme proto, aby se přednostně dostalo na návštěvníky našich obchodů, restaurací, kaváren nebo jiných služeb,“ uvedla Petra Suchá, ředitelka IGY Centra, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP.

Nový systém parkování vychází z průzkumů obchodního centra, podle nichž 42 procent zákazníků stráví v IGY necelou hodinu. Dalších 49 procent tu setrvá do tří hodin a právě na ně se zaměřuje nové opatření.

„Naši zákazníci tu budou moci parkovat až čtyři hodiny, návštěvníci multikina dokonce až pět hodin. A pokud si kdokoliv zajede jen něco narychlo koupit nebo do restaurace, postačí mu bezplatné parkování na dvě hodiny,“ doplnila Pavlína Jandová, marketingová manažerka IGY Centra.