Nový obchod XIAOMI bude v IGY od 8. prosince

V sobotu 8. prosince v 11 hodin slavnostně otevře v českobudějovickém IGY Centru svůj obchod prodejce čínské elektroniky XIAOMI. V České republice se jedná o 14. značkový obchod MI STORE, který tuto značku prodává.

XIAOMI je soukromá čínská společnost, která navrhuje, vyvíjí a prodává smartphony, aplikace a spotřební elektroniku. Od vydání svého prvního smartphonu v srpnu 2011 získala podíl na trhu v Číně a rozšířila sortiment o širší spektrum spotřební elektroniky. Cílem XIAOMI je udržet vysokou kvalitu a nízké ceny.

Slavnostní otevření obchodu MI STORE v IGY Centru – největším obchodním a společenském centru v Jihočeském kraji, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, doprovodí dumpingové ceny. Prvních 1250 zákazníků si bude moci produkty značky XIAOMI koupit za nebývalé výhodné ceny – v nabídce bude například padesát telefonů špičkové kvality v ceně pod 500 korun. Telefon Redmi Note 5 bude možné koupit jen za 499 Kč, Mi Band a Mi PowerBank 2S s kapacitou 10 000 mAh za stokorunu. Telefony budou sice v omezeném počtu, ale například sluchátek Mi In-Ear Headphones bude tisíc kusů. Každý zákazník si bude moci koupit buď jeden produkt v akci nebo jakékoliv jiné nezlevněné zboží s 30 % slevou (platí pouze v sobotu 8. prosince do vyprodání zásob).

Obchod MI STORE je umístěn v nové části IGY mezi prodejnami ECCO a DOUGLAS. V sobotu se otevřou brány IGY už v 7 hodin, slavnostní otevření této prodejny je plánováno na jedenáctou hodinu. Už od 9 hodin se budou moci zájemci registrovat do soutěže o různé produkty, hlavní cenou je elektrokoloběžka. Vyhlášení soutěže je plánováno na 16.30.

Blíže na: www.xiaomi-czech.cz/cb/