Otevření nové iWant Apple Premium Partner prodejny. Akční ceny, slevy i soutěž.

iWant otevírá svou v pořadí třetí Apple Premium Partner prodejnu v IGY Centru České Budějovice. K otevření dojde 2. 6. 2023, kdy bude pro všechny zákazníky připravena široká nabídka Apple produktů za výhodnou cenu, mnoho slev, bohatý doprovodný program i soutěž o hodnotné ceny.

Apple Premium Partner prodejna

Nová iWant prodejna v IGY Centru České Budějovice bude oproti předchozí Apple Premium Reseller prodejně obsahovat nové označení, a to Apple Premium Partner. Apple Premium Partner je nejvyšší možný status, který Apple svým partnerům uděluje. Společnost iWant proto musí odrážet profesionalitu a všechna kritéria, která toto označení ukrývají.

Nabídka v den otevření

V den otevření budou mít zákazníci možnost zakoupit vybrané iPhony, Apple Watch, iPady, MacBooky, AirPods a veškeré příslušenství jako AirTag či Apple Pencil za skvělé ceny. V nabídce se tak objeví například iPhone 14 Pro 128GB za 25 990 Kč, iPhone 11 64GB za 9 990 Kč, iPad 10,2“ 64GB už od 7 990 Kč, Apple Watch Series 8 za 9 990 Kč, MacBook Air M1 již od 21 990 Kč či AirPods 3. generace za 3 990 Kč. Kromě výhodné nabídky se budou zákazníci moct zapojit do soutěže o vouchery od Amazing Places v hodnotě až 5 000 Kč a užít si bohatý doprovodný program s občerstvením.

CELÁ AKČNÍ NABÍDKA ZDE