K nákupu dárkové karty IGY Centra na info stánku v minimální hodnotě 4 000 Kč obdržíte jednodenní skipas do hornorakouského střediska.

Hinterstoder / Wurzeralm / Hochficht / Kasberg / Dachstein-West / Krippenstein / Feuerkogel

Akce platí od 20. 11. do vydání zásob / max 4 skipasy na osobu.
Platnost voucheru do 31. 3. 2024 v závislosti na sněhových podmínkách a zimním provozu vlaků a lanovek, sledujte aktuální podmínky na hornirakousko.cz

 

O co kratší cesta, o to delší sjezdovky

Zimní rekreace za rohem: Dovolená v Horním Rakousku

Opravdové zážitky jsou vzácné, přesto vám často prostě zkříží cestu. Horní Rakousko leží v srdci Rakouska, proto je dobře a rychle přístupné ze všech stran. Srdce na správném místě mají i zdejší milí hostitelé.

Zima v Horním Rakousku je taková jako lidé, kteří zde žijí. Někdy dobrodružná a sportovní, jindy něžná a romantická, někdy oáza klidu, jindy bublající zdroj inspirace, v každém případě vždy s nohama pevně na zemi a upřímná. Zde můžete zažít přesně takovou zimu, jaká vám vyhovuje. Dejte volný průchod své touze po pohybu na sjezdovkách vhodných pro rodiny s dětmi v přehledných lyžařských oblastech. Zastavte čas v zimním tichu přírody. Najděte rozjímání na adventních a vánočních trzích. V termálních lázních a lázeňských hotelech načerpejte bohaté zdroje pro svou pohodu. Objevujte města a kulturu.

Šest důvodů, proč se rozhodnout pro zimní dovolenou v Horním Rakousku

  • Dovolená hned „za rohem“: Zimní dovolená v Horním Rakousku, to jsou prázdniny u sousedů. Do Horního Rakouska se dostanete snadno a rychle, ať už se vydáte do rakouské části Šumavy (Böhmerwald), do hor prázdninového regionu Pyhrn-Priel, nebo do Solné komory (Salzkammergut).
  • Zimní dovolená s rodinou: Rodiny s dětmi zimu v Horním Rakousku opravdu milují. Jsou zde pro ně připraveny lyžařské areály s velkými, moderně vybavenými zónami pro začátečníky, a spousta rozpustilé zábavy na sněhu na ně čeká i mimo sjezdovky.
  • Vše přehledně: Hornorakouská lyžařská střediska bodují na celé čáře. Velký důraz kladou na komplexní nabídku sjezdovek různých typů, rodinnou atmosféru, pohostinnost a individuální servis.
  • Zimní radovánky za férové ceny: Nádherná zimní krajina, zábava při lyžování na perfektně upravených sjezdovkách, relaxace a pohoda na horských chatách, to vše ve skvělém poměru mezi výkonem a cenou.
  • Víc než jen lyžování: Nechystáte se dnes na sjezdovku? Pak na vás v Horním Rakousku čekají prohrnuté zimní turistické stezky, běžecké tratě s perfektně upravenou stopou a skvěle značené trasy pro výlety na sněžnicích. Právě v rozmanitosti spočívá kouzlo báječné zimní dovolené.
  • Zima v Horním Rakousku nabízí mnohem víc: Více zážitků při poznávání krás města Lince - např. v centru Ars Electronica nebo ve voestalpine Stahlwelt. Více relaxace v termálních lázních prázdninového regionu Vitalwelt Bad Schallerbach. Více adventní nálady v Ježíškově městě, Štýru. Více zážitků v dolech Solné komory, ve kterých se dobývá sůl již 7 000 let. Více přírody a rozjímání na břehu Dunaje, toku, který propojuje celou Evropu.

Turistické informace Horního Rakouska, Freistädter Straße 119, 4041 Linz, tel.: +43 732 221022, e-mail: info@oberoesterreich.at, www.hornirakousko.cz