ŠKOLA ZAČÍNÁ, ZÁBAVA NEKONČÍ s youtuberem Zachym v IGY

1. školní den s youtuberem Zachym v IGY

pondělí 2. 9. 11 – 16 h

Přijďte na 1. školní den, v pondělí 2. září 2019, od 11 hodin na zábavný program do IGY! Připraveny máme hry a soutěže o různé ceny, fotokoutek, balonky i malování na obličej pro všechny školáky i jejich malé sourozence. Nalaďte se na školu díky vědomostní olympiádě a přijďte na setkání s úspěšným českým youtuberem Zachym. Lukáš Zachara alias Zachy bude mluvit o životě českého influencera a o natáčení videí na YouTube. Také pro rodiče budeme mít zajímavé rady, jak připravit zdravou svačinku a bude i ochutnávka dobrot z jihočeské Madety. Celou akci moderuje Nikol Šedinová z Hitrádia Faktor.

Děkujeme za dárky – pásky, peněženky i batohy, které nám do soutěží věnovala nově otevřená prodejna MEATFLY! Soutěže o tyto ceny budou probíhat průběžně během celého dne u hlavního pódia v nové části IGY. Pro ty, kteří nebudou mít tolik štěstí ve hře je pak připravena po celý den sleva 20 % právě na parádní školní batohy přímo na prodejně.  

A pozor! V nejlepší vaflárně ve městě, ROYAL WAFFLE u nás v IGY Centru, si pouze pro tento pro všechny školáky speciální den připravili limitovanou edici KAKAO LOLLY WAFFLE – kakaová vafle, s bílou čokoládou a Lotus posypem – přijďte ochutnat!

 

Program dne:

11 – 16 h             Vědomostní olympiáda, fotokoutek, malování na obličej, hry a soutěže o různé ceny

12 – 14 h             Moderované vstupy i individuální konzultace s výživovou poradkyní s tipy na zdravou svačinku a promoakce MADETA

15 – 16 h             Youtuber Zachy – beseda, autogramiáda a focení s fans

Celou akci moderuje Nikol Šedinová z Hitrádia Faktor.

 

Těšíme se na vás!