Slavíme 5 let

IGY Centrum slaví 5 let v novém a celý říjen rozdává tisíce odměn v hodnotě více než 2 500 000 korun!

Vstupenky na Stezku korunami stromů Lipno, lístky do Cinestaru, elektrokoloběžky, Ipady, pobyty v luxusních hotelech, mnoho dalšího a 100 000 korun v dárkových kartách IGY pro jednoho z vás!

Slavíme, ale dárky dostáváte vy!

 

Jak se zapojit?

Po celý říjen můžete soutěžit o dárky v celkové hodnotě více než 2 500 000 korun. Soutěž je rozdělena na 2 části – okamžité radosti a slosovatelné ceny.

  • Okamžité radosti budou v průběhu října vydávat hostesky v narozeninové zóně každý den od 10 do 18 hodin na pasáži centra v přízemí nové budovy za minimální hodnotu nákupu 300 Kč na základě hodu kostkou (připraveno je na 7 000 cen – vstupenky na Stezku korunami stromů na Lipně, lístky do našeho Cinestaru, kosmetika od Manufaktury a Yves Rocher, poukazy do Bageterie Boulevard nebo Fruitisima).
  • Výherci slosovatelných cen budou vybráni k 1. listopadu za účasti notáře z lístků vhozených do osudí v narozeninové zóně (1 lístek za každých 1000 Kč nákupu) a poté pozváni k slavnostnímu předání na pasáži, které se uskuteční 5. listopadu. První cenou jsou dárkové karty IGY v hodnotě 100 000 korun, dále jsou připraveny elektrokoloběžky, Ipady, poukazy a nádherné dárky od našich obchodů, pobyty v luxusních hotelech, krásné kosmetické balíčky a mnoho dalšího. Celkem přes 200 cen.

*Kompletní podmínky budou zveřejněny zde na webu a výhry postupně na našich sociálních sítích. Tak nás sledujte :-)

Krásné narozeniny!

Vaše IGY