Strom splněných přání - poděkování

DĚKUJEME!

Jste neuvěřitelní, báječní a laskaví – Děkujeme všem, kteří zakoupili dárky, pomohli s organizací a propagací, věnovali či zapůjčili cokoli potřebného pro akci Strom splněných přání.

Společně se podařilo splnit všechna přání dětem ze všech dětských domovů Jihočeského kraje.

Dárky byly s ohledem na epidemiologická opatření zavezeny přímo do dětských domovů, video z předávání můžete sledovat na sociálních sítích IGY Centra.

Děkujeme a přejeme krásné Vánoce a zdravý nový rok!

www.radio-pomaha.cz

 

Jménem Dětského domova ve Zvíkovském Podhradí – a hlavně jménem našich dětí, bych chtěl poděkovat za tuto úžasnou akci, která našim dětem plní vánoční přání! Pro všechny děti jsou Vánoce okamžikem štěstí a pocitem lásky, kterou zažívají ve své rodině. Naše děti takové štěstí nemají, my a vy, se snažíme dětem tento čas naplnit alespoň radostí z rozbalování dárků a sdílení se svými kamarády, sourozenci a našimi zaměstnanci. Věřte, že děláme, co můžeme! Vám, kteří pomáháte, moc děkujeme!!!

Vilém Fink - Zvíkovské Podhradí

 

Všichni občas o něčem sníme a Vánoce jsou obdobím, kdy si blízcí lidé navzájem plní svá přání. Ne každý však žije v láskyplné a podporující rodině.

Děkujeme sponzorům, kteří darovali finanční prostředky, i dobrovolníkům, kteří tráví svůj čas tvořením seznamů, kupováním, balením a rozvozem dárků, aby umožnili krásné prožití Vánoc všem dětem.

Jiřina Leistnerová - Písek

 

Ještě jednou moc děkujeme za organizaci dárků a přeji hezký čas vánoční.

Renata Fenclová - Homole

 

Děkujeme všem sponzorům, kteří se zapojili do nákupu dárků k Vánocům pro naše děti. Jsme nesmírně rádi, že jsou lidé, kteří myslí na děti v ústavní péči a touto cestou se jim snaží vynahradit radost z Vánoc, radost při rozdávání dárků pod stromečkem. Mnohdy tyto děti zažívají „pravé Vánoce“ až u nás.

Vladimír Ira - Šindlovy Dvory

 

Milí dárci,

upřímně Vám jménem Dětského domova Horní Planá děkuji, protože na Štědrý den uděláte radost těm, kteří ho nebudou trávit ve společnosti svých blízkých. Vánoce jsou svátky radosti a naděje pro všechny, ale dětem z dětského domova je toto poselství určené nejvíce.

Vaše obdarování je částí kouzla vánoční noci. Bude radostí i nadějí. Děkujeme.

Jan Urban - Horní Planá

 

Zdravíme Vás z Dětského domova Žíchovec. Jménem našich dětí, našich zaměstnanců i jménem svým, bych Vám chtěl poděkovat za úžasný projekt „Vánoční strom splněných přání“, která jste připravili pro dětské domovy Jihočeského kraje, včetně toho našeho.

Vím, že nemůžeme dětem nahradit rodinu a rodiče, ale snažíme se jako tety a strejdové udělat našim dětem radost tehdy, kdy by jí opravdu měly mít – to znamená především na Vánoce. V tom nám váš projekt opravdu pomohl.

Můj názor je ten, že každý dárek, byť sebemenší, udělá každému dítěti velkou radost, rozzáří mu oči a hlavně – může se kdykoliv srovnávat s dětmi z fungujících rodin a nemusí se cítit méněcenné. A protože vím, že takový projekt stojí spoustu času a práce, chtěl bych Vám a celému kolektivu Vašich spolupracovníků ještě jednou velmi poděkovat. Myslím, že až uvidíte na fotkách úsměvy dětí s dárky v rukách, bude vaše práce naplněna a odměněna.

Josef Peiker - Dětský domov Žíchovec