V IGY Centru opět vyberou modelingové naděje

V českobudějovickém IGY Centru, které spadá do skupiny CPI PROPERTY GROUP, budou v příštím týdnu opět vybírat naděje modelingu. V úterý 9. dubna se tu od 15.00 bude konat casting neboli výběr do soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2019. Přestože je akce určena adeptům na modelky a modely, doprovodný program potěší širokou veřejnost. Ta si bude moci odnést kosmetické dárky a zúčastnit se například vlasového poradenství.

Výběru Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2019 se mohou zúčastnit dívky a ženy ve věku 13 – 21 let, které jsou vysoké minimálně 170 centimetrů, a muži ve věku 15 – 23 let, vyšší 183 centimetrů. Každý účastník castingu absolvuje základní pohovor se zástupci agentury Elite a získá dárky od partnerů projektu. Poté se dozví o případném postupu do semifinále, které se bude konat v červnu v Praze. Akcí bude provázet topmodelka Denisa Dvořáková, která sama z této soutěže vzešla.

„V rámci castingu bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky ARTDECO a dalších značek od experta na krásu e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.cz. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy, a zástupci společnosti Rowenta předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost,“ uvedla marketingová manažerka IGY Centra Pavlína Jandová. 

Součástí castingu bude i přehlídka nových trendů v oblasti účesů a barev pro rok 2019 - Schwarzkopf Looks. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

TIP PRO MÉDIA: Zástupci médií si mohou topmodelku Denisu Dvořákovou v rámci akce vyzpovídat či vyfotografovat.