BIG SUMMER GAMES 12. - 14. srpna s Jiřím Procházkou

IGY CENTRUM HOSTÍ NEJVĚTŠÍ CROSSFITOVÉ ZÁVODY V ČR

Největší obchodní centrum Jihočeského kraje zve na jedinečné crossfitové závody BIG SUMMER GAMES série BCROSS CHALLENGE. Ty se uskuteční od pátku 12. do neděle 14. srpna 2022. Sportovce dorazí podpořit i MMA zápasník Jiří „BJP“ Procházka, první český UFC šampion v polotěžké váze.

Série závodů BCROSS CHALLENGE inspirovaná CrossFitem se v České republice koná již od roku 2015. Letní závody BIG SUMMER GAMES jsou vrcholem celé sezóny a považují se za mistrovství republiky v CrossFitu. První den tradičně patří sportovcům z řad integrovaného záchranného systému. Sobota a neděle pak soutěži top 300 atletů z tuzemska i zahraničí, kteří prošli náročnou kvalifikací.

V rámci doprovodného programu do Českých Budějovic dorazí UFC šampion Jiří Procházka. Jeho autogramiáda se uskuteční v sobotu 13. srpna od 11:10 hodin. Mezi dalšími hosty nebudou chybět významné osobnosti světa fitness, např. Jan Krasinský (Anabolic Horse), Ján Michalov (Tady Jánko), Jakub Enžl, Sabina Doležalová (Fit Sabina), vzpěrač Kamil Kučera, Pavel Vacek (Swaglift) a organizátor Václav Mráz (VM_Bcross).

BIG SUMMER GAMES probíhají ve 3 lokacích včetně plaveckého stadionu. Závodníci měří své síly v disciplínách kombinujících intenzivní intervalový trénink, vzpírání, plyometric, powerlifting, gymnastiku, kalisteniku, strongman a další. Hlavní a divácky dostupný nevšední program se odehrává na střeše IGY Centra, která nabízí dostatečně velkou diváckou kapacitu. Vstupné je dobrovolné a veškerý výtěžek věnují pořadatelé na charitativní účely.

Více informací: BIG SUMMER GAMES 2022 - BCROSS CHALLENGE