Dětský koutek Igyště pro sviště

Chybí vám už ničím nerušené posezení s přáteli nad dortíkem a šálkem voňavého espressa? Chcete si po dlouhé době užít nakupování bez nekonečného: Mamííí, tatííí, a kdy už půjdem domu, mě to tu nebaví? Dopřejte si chvilky pro sebe bez výčitek a nechte vaše sviště vyřádit se v dětském koutku IGYŠTĚ. Kromě bezva tety Elenky, spousty kamarádů, skvělých hraček a zábavných prolézaček tu na ně čekají pravidelné akce, kreativní tvoření nebo třeba hodiny angličtiny. IGYŠTĚ PRO SVIŠTĚ má otevřeno denně od 9 do 20 hodin a hodina hlídání stojí 105 Kč. Zapomněli jste si u nás oblíbenou hračku nebo čepici? Číslo do našeho dětského koutku je 774 892 840.

Přebalovací a kojící místnost pro nejmenší

I když je kojení naprosto přirozené, některé maminky se při krmení svého miminka na veřejnosti necítí úplně dobře. Taky kojíte vaše miminko nejraději doma, nebo alespoň mimo dosah zvědavých pohledů jiných lidí? V prvním patře IGY Centra najdete hned 3 nadstandardní kojicí místnosti vybavené pohodlnými křesly a přebalovacími pulty, kde můžete vaše miminko v klidu přebalit i nakojit. Pro větší jedlíky, kteří už si pochutnávají i na příkrmech, máme k dispozici i mikrovlnku. Všechny kojicí místnosti jsou prostorné a díky výtahům dobře dostupné i pro kočárky.

Zobrazit na mapě
Pro nejmenší
Přebalovací a kojící místnosti
Igyště
Dětský koutek Igyště pro sviště
Filmy
Filmové projekce pro rodiče a děti do 3 let
Dětské neděle
Dětské filmy s doprovodným programem v multikině Cinestar
Atrakce
Hrací zóny a dětské atrakce na pasáži centra

Filmové projekce pro maminky (i pro tatínky) a děti do 3 let

Že je mateřská rutina? Vyrazte s dětmi do kina! Každou poslední středu v měsíci probíhá v multikině CINESTAR speciální dopolední filmová projekce pro všechny rodiče, které už nebaví sedět doma a dívat se na filmy s několikaměsíčním zpožděním. Ani děti se během filmu nudit nebudou. Před plátnem na ně bude čekat dětský koutek, kde se zabaví s kamarády a i skvělými tetami z našeho IGYŠTĚ PRO SVIŠTĚ. Aby se děti nebály tmy, zůstává sál po celou dobu promítání mírně přisvětlený. Taky zvuk je tišší než při obvyklém filmovém představení.

Dětské neděle v multikině Cinestar

Ani starší děti ale nepřijdou v multikině CINESTAR zkrátka. Vybrané neděle s označením „Dětská neděle“ totiž patří v CINESTARu právě jim. Kromě dětského filmu, který rozzáří oči malých i velkých diváků, se můžete těšit i doprovodný program a nejrůznější soutěže. Ti nejšťastnější vyhrají i ve speciální tombole. Tu losujeme před začátkem filmu a dárečky do ní pravidelně věnuje i IGY CENTRUM. Zdrželi jste se déle, než jste čekali? Nevadí. Na pokladnách multikina při vašem příchodu nebo obchodu vám po předložení parkovacího lístku parkování prodlouží o 3 hodiny.

Přehrát video

Hrací zóny na pasáži centra

IGY CENTRUM nejsou ale jen nákupy a posezení u kávy. Pobaví se tu totiž celá rodina! Jestli tedy váháte, co s načatým víkendem, vezměte vaše prcky a užijte si s námi příjemné odpoledne. Zábavy je tu víc než dost! Nedávno jste u nás mohli potkat třeba postavičky Čtyřlístku v životní velikosti. Nastávající maminky zas potěšila výstava kočárků. Na střeše parkoviště se můžete vyfotit s našimi oblíbenými #IGYWINGS. Nevadí vám utratit nějakou tu kačku? Osedlejte si obří plyšáky PLYŠ&GO, svezte se jedinou budějckou tramvají anebo si zahrajte na závodníka formule 1. Je nám ale jasné, že i ta nejlepší hračka se časem okouká. Všechny atrakce proto samozřejmě po nějaké době obměňujeme.

IGY CENTRUM děti
IGY CENTRUM děti
HRACÍ ZÓNY NA PASÁŽI CENTRA
HRACÍ ZÓNY NA PASÁŽI CENTRA

Restaurace s dětským koutkem

Došlo vám během řádění palivo? Tak vezměte rodinku a zajděte i s dětmi na něco dobrého do restaurace POTREFENÁ HUSA nebo PIZZA COLOSEUM. V obou restauracích na vás kromě skvělého jídla připraveného z těch nejlepších surovin čekají i praktické jídelní židličky a dětský koutek. V italské restauraci PIZZA COLOSEUM navíc nemusíte sáhnout jen po jídlech ze standardní nabídky. Protože víme, co mají děti rády, čeká tu na jejich mlsné jazýčky speciální dětské menu s polévkou s domácími nudličkami, pizzou, těstovinami nebo třeba křupavým řízečkem obalovaným v kukuřičných lupínkách. Objednáte-li si klasickou porci pro dospěláka, pokud vašemu malému doprovodu nebylo ještě 6 let, nají se v téhle restauraci s vámi úplně zdarma.

Napadá vás, jak bychom mohli vám a vašim dětem ještě víc zpříjemnit čas strávený v našem centru / nakupování? Chybí vám v IGY něco? Napište nám na info@igycentrum.cz.