Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2023

Castingová tour se uskuteční ve dnech od 11. května do 20. května v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže je digitální kreativec, cestovatel a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy zároveň provádět.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: “Castingy jsou skvělou možností pro mladé lidi, jak se nám představit v regionech po celé České republice. Velmi mě těší, že náš projekt, který nehledá dokonalé tváře, ale potenciální talenty, které mají chuť se rozvíjet a uspět v modelingu na špičkové úrovni, se těší takovému zájmu. Jsem velmi hrdý, že Elite Model Look je již více než tři dekády zárukou nejlepšího servisu pro začínající modelky a modely, a zároveň nejúspěšnějším projektem v budování kariér.”

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, produkty veganské pleťové péče Waunt od Oriflame, předplatné časopisu Elle a trička od webu OčkováníprotiHPV.cz, jejichž design navrhl renomovaný český návrhář Jan Černý. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionálním kadeřníkem. Účastníci budou mít také možnost se zapojit do dalších aktivit značky Schwarzkopf, jako například vytvoření si obalu některého z produktů značky se svým portrétem. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky Oriflame, od kterých se bude možno nechat nalíčit a zkonzultovat péči o pleť.

Projekt Schwarzkopf Elite Model Look podporuje web OčkováníprotiHPV.cz. Očkování je účinnou prevencí před nákazou HPV viry, jedná se o standardní a uznávanou metodu. HPV viry mohou způsobit závažná onemocnění u žen i mužů. Díky očkování si tělo vytvoří ochranu do budoucna.

Ve vybraných městech předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf, která je již více než 120 let průkopníkem, pokud jde o vlasy, a která neustále pracuje na spojení odbornosti a přesnosti.

Nejpozději do 3 týdnů po skončení všech castingů budou kontaktováni všichni ti, kteří postoupí do užšího výběru. Vítězka a vítěz národního finále, jenž spolu s ostatními finalisty absolvují srpnové soustředění v hotelu Andaz Prague, budou reprezentovat Českou republiku na jubilejním 40. světovém finále Elite Model Look.

Generálním partnerem soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2023 je Schwarzkopf, dalšími partnery jsou Oriflame, OčkováníprotiHPV.cz, lifestylový internetový magazín FEMINITY a hotel Andaz Prague. Mediálními partnery jsou rádio Evropa 2, CNN Prima News, magazín ELLE a JCDecaux.

ELITE MODEL LOOK

Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce  začínajících modelek a modelů.

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016), Andrej Chamula (světový vítěz Elite Model Look 2019) či Amélie Konšelová (světová vítězka Elite Model Look 2021).