IKEA 16. ledna otevřela plánovací studio v Českých Budějovicích

Studio se nachází v 1. patře IGY Centra na "mostu" v pasáži vedle prodejny Feratt. Je zaměřeno na služby bytového zařízení a nabízí řešení individuálních potřeb v interiéru. Odborníci z IKEA zde zákazníkům pomohou například s plánováním kuchyní, ložnic nebo úložných prostor.

„Jsme moc rádi, že první z nových plánovacích studií v regionech otevíráme právě zde. V Českých Budějovicích a okolí máme více než 51 tisíc členů našeho věrnostního klubu IKEA Family. Víme, že do našich obchodních domů v Praze jezdily z jižních Čech dokonce organizované zájezdy. Nyní budeme zákazníkům z celého regionu blíže,“ říká Jiří Kuča, ředitel obchodního domu IKEA Zličín.

Na ploše téměř 100 m2 si zákazníci mohou prohlédnout nabízené materiály, dekory, vybavení i vybrané výrobky. Plánovací studio má otevřeno denně od 9 do 20 hodin. „Zákazníkům, kteří mají zájem o plánování, doporučujeme, aby si rezervovali schůzku na čas, který jim vyhovuje, na webu www.IKEA.cz/planovani. Nejoblíbenější plánovací služby, např. kuchyní nebo skříní, nabízíme zdarma. Pokud si u nás zákazníci naplánovanou sestavu objednají, mohou si výrobky vyzvednout na výdejním místě v Českém Vrbném za akční symbolickou cenu 1 Kč,“ doplňuje Jan Nechvátal, manažer plánovacího studia IKEA v Českých Budějovicích.

Na sobotu 21. ledna připravuje IKEA pro zákazníky v plánovacím studiu švédský den. Budou si moci zasoutěžit o zajímavé ceny a ochutnat vybrané švédské speciality z nabídky IKEA.  

O IKEA
IKEA nabízí funkční a dostupné bytové zařízení vysoké kvality, které vyrábí s ohledem na lidi i životní prostředí. Pod značkou IKEA funguje několik různých společností s různými vlastníky. Všichni si ale kladnou za cíl vytvářet lepší každodenní život pro co nejvíce lidí. IKEA byla založena ve Švédsku v roce 1943.