Nový prostor na Summer Games 2020! Bude to největší sportovní událost letošního roku?

BCROSS Challenge je série závodů inspirovaná CF Games. Konají se v jižních Čechách, přesněji v Českých Budějovicích. Vyvrcholením celé série jsou letní hry pod názvem BIG SUMMER GAMES se zahraniční účastní závodníků. Letos se nově konají pod širým nebem v IGY Centru, které se stalo generálním partnerem unikátních závodů.

První myšlenka Cross Fit závodů v jižních Čechách se zrodila začátkem roku 2015 a zatím jich proběhlo třináct. Summer Games jsou pro všechny sportovce vrcholem sezóny. Na střeše nové budovy IGY Centra se budou konat od pátku do neděle 21. – 23. srpna. První den je věnován soutěžícím z řad policistů, další dny atletům, kteří prošli kvalifikací. Nový prostor a tribuny umožňují navýšení divácké kapacity, proto srdečně zveme všechny, aby přišli atletům fandit a užili si i doprovodný program s DJs, zajímavými rozhovory a přednáškami v pasáži našeho centra.

Organizátorem závodů je jeden z #IGYlidí, tvář naší letní kampaně, Václav Mráz. Přípravy na Summer Games komentuje na svém YouTube kanálu. Aktuality z příprav sledujte ZDE