Rozdáváme tisíce odměn za 2 500 000 korun!

IGY Centrum slaví 5 let v novém a celý říjen rozdává tisíce odměn v hodnotě více než 2 500 000 korun!

Vstupenky na Stezku korunami stromů Lipno, lístky do Cinestaru, elektrokoloběžky, Ipady, pobyty v luxusních hotelech, mnoho dalšího a 100 000 korun v dárkových kartách IGY pro jednoho z vás!

Slavíme, ale dárky dostáváte vy!

Jak se zapojit?

Po celý říjen můžete soutěžit o dárky v celkové hodnotě více než 2 500 000 korun. Soutěž je rozdělena na 2 části – okamžité radosti a slosovatelné ceny.

  • Okamžité radosti budou v průběhu října vydávat hostesky v narozeninové zóně každý den od 10 do 18 hodin na pasáži centra v přízemí nové budovy za minimální hodnotu nákupu 300 Kč na základě hodu kostkou (připraveno je na 7 000 cen)
  • Výherci slosovatelných cen budou vybráni k 1. listopadu za účasti notáře ze slosovatelných karet vhozených do osudí v narozeninové zóně (1 lístek za každých 1000 Kč nákupu) a poté pozváni k slavnostnímu předání na pasáži, které se uskuteční 5. listopadu.

Základní informace pro Účastníka soutěže:

  • Plnoletost
  • Soutěžní účtenky jsou účtenky z téhož dne jako návštěva narozeninové zóny od některého z prodejců v IGY Centru nejméně za částku 300,- Kč, vyjma zboží v kategorii občerstvení, potraviny, tabákové, alkoholické a loterijní výrobky. V případě více jak jedné účtenky od jednoho prodejce je jako soutěžní účtenka označena vždy jen jedna s nejvyšší útratou. V případě nákupu již po uzavření narozeninové zóny, je možné zónu s těmito účtenkami navštívit následující den.
  • Za každých 1000 Kč nákupu dostává Účastník slosovatelnou kartu v maximálním počtu 10 kusů.
  • Účastník se může účastnit soutěže jednou za kalendářní den po celou dobu konání Soutěže.
  • *Kompletní podmínky níže v příloze. 

Krásné narozeniny!

Vaše IGY