Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2024

Castingová tour se uskuteční ve dnech od 17. května do 24. května v obchodních centrech ve všech regionech České republiky. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 23 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 25 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorem soutěže je cestovatel a youtuber Martin Carev, který bude všemi castingy zároveň provádět.

Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Saša Jány k projektu říká: “Jsem velmi rád, že Schwarzkopf Elite Model Look je projekt, který již více než 30 let dává mladým lidem šanci uspět v profesionálním modelingu. Castingy jsou vynikající možností, kterou nabízíme jednou za rok, představit se ve svém regionu. Jsem velmi hrdý, že se nám daří budovat dlouhodobé kariéry mladým talentům, u kterých nehledáme dokonalost, ale chuť se realizovat.”

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite. V rámci castingů budou probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, produkty dekorativní kosmetiky ARTDECO, kosmetické přístroje na omlazení pleti značky Geske, předplatné časopisu Elle a trička od webu MluvmeoHPV.cz, jejichž design navrhl renomovaný český návrhář Jan Černý. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy díky vynoveným produktům značek Schwarzkopf Gliss nebo Schwarzkopf Taft. Letos přišla značka Schwarzkopf na trh s novým ochranným systémem HaptIQ, který posiluje vlasovou strukturu a chrání vlas před vnějším poškozením, díky čemuž jsou vlasy až o 100% silnější. Kromě moderní technologie představuje značka Schwarzkopf také svou novou kampaň, jejíž hlavní motto je „For every you – pro každé tvé já“, díky kterému se chce přimlouvat celému spektru spotřebitelů. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky ARTDECO. Každý zájemce bude mít možnost vyzkoušet si špičkové kosmetické masážní přístroje, díky nímž si může každý dovolit luxusní péči o svou pleť za příznivou cenu.

Projekt Schwarzkopf Elite Model Look podporuje web MluvmeoHPV.cz. Očkování je účinnou prevencí před nákazou HPV viry, jedná se o standardní a uznávanou metodu. HPV viry mohou způsobit závažná onemocnění u žen i mužů. Díky očkování si tělo vytvoří ochranu do budoucna.

Ve vybraných městech předvedou modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague nové trendy v oblasti účesů a barev značky Schwarzkopf, která je již více než 120 let průkopníkem, pokud jde o vlasy, a která neustále pracuje na spojení odbornosti a přesnosti.

Po skončení všech castingů budou kontaktováni všichni ti, kteří postoupí do užšího výběru.

Více informací ZDE