Strom splněných přání opět po roce přinese dárky dětem z dětských domovů Jihočeského kraje

Rozběhl se další ročník charitativního projektu, který plní přání dětem z dětských domovů Jihočeského kraje. Zapojit se můžete na www.radio-pomaha.cz Děkujeme!

IGY Centrum společně s Mediaclubem se opět zeptalo všech dětí z dětských domovů Jihočeského kraje, co by si přály pod stromeček. To jediné vysněné. Ne co potřebují, ale co si opravdu přejí a co se dá zabalit. Aby se dostalo na všechny, jediným limitem bylo, aby přání bylo zhruba do tisícikoruny. To už je částka, za kterou se ledacos dá pořídit, zároveň ale pro děti stále velmi vzdálená.

Do dětských domovů České Budějovice, Zvíkov, Homole, Boršov nad Vltavou, Písek, Žíchovec, Horní Planá, Volyně a Radenín tak v týdnu od 11. prosince doputuje přes 300 splněných přání ve vánočním papíru.

Princip akce:

/ 01

Na webu www.radio-pomaha.cz rezervujte dárek, který chcete zakoupit. Rezervace dárku je platná 7 kalendářních dní. Potřebujete-li ji prodloužit, kontaktujte info@igycentrum.cz.

/ 02

Zabalený nebo nezabalený dárek doneste na infostánek IGY Centra každý den od 9–14, 14:45–20 h. Dárek převezmou, opatří jmenovkou, označí v systému jako darovaný a na oplátku Vám dají certifikát a dáreček.

/ 03

V týdnu od 11. prosince dárky předají domovům, aby si je děti rozbalily pod stromečkem.