V IGY Centru proběhne Casting Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2020

Agentura Elite Prague vyhlašuje castingy do nejprestižnější modelingové soutěže

Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2020

Casting se bude konat 16. září v 15:00 v IGY Centru v Českých Budějovicích. Do soutěže se mohou přihlásit slečny ve věku 13 až 21 let s výškou nad 170 cm a mladí muži ve věku 15 až 23 let s výškou nad 183 cm. Ambasadorkou soutěže je topmodelka Denisa Dvořáková, která bude castingem provázet. Ředitel soutěže Schwarzkopf Elite Model Look pro ČR a SR Sáša Jány k projektu říká: „Jsem potěšen z odezvy na každoroční kola našich castingů. Velmi si vážím důvěry mladé generace a jejich obrovského zájmu a účasti. Jako nejúspěšnější projekt hledání nových tváří v Čechách a na Slovensku se cítíme zavázáni k vybraným adeptům a tak i přistupujeme k managementu kariér finalistek a finalistů. Jsem hrdý na to, že na velký počet světových vítězek z našich zemí jsme navázali i vítězstvím Slováka Andreje Chamuly na světovém finále, které se konalo loni v Paříži.“

Všichni účastníci castingu absolvují vstupní pohovor se zástupci agentury Elite a získají dárky od partnerů projektu, časopis Elle pro dívky a Elle Man pro kluky. V rámci castingu bude probíhat losování o výrobky vlasové kosmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a dekorativní kosmetiky ARTDECO. Schwarzkopf odborníci poradí, jak se starat o vlasy a zástupci značky Rowenta na všech castinzích předvedou, jak si lehce a rychle upravit vlasy na každou příležitost s maximální péčí pro zachování jejich zdraví. Na některých castinzích bude možné se nechat učesat profesionální kadeřnicí. O poradenství a zvýraznění přirozené krásy se na castinzích ve vybraných městech postarají profesionální vizážistky značky ARTDECO, od kterých se bude možno nechat nalíčit.

Modelky a modelové agentury Elite Model Management Prague předvedou nové trendy v oblasti účesů a barev pro rok 2020 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvěčnil známý fotograf Armin Morbach. Všichni zájemci, i z řad doprovodu či přihlížejících, kteří si chtějí nechat poradit s péčí o vlasy, mohou absolvovat zdarma analýzu vlasů od značky Schwarzkopf.

Do 14 dnů po skončení castingů budou kontaktováni všichni, kteří postoupí do semifinále, jenž se bude konat v říjnu v Praze. Vybrané dívky a mladí muži se v srpnu zúčastní finále, které se uskuteční na Pražském hradě. Vítězka a vítěz národního finále odcestují na 37. ročník světového finále Elite Model Look.

Generálním partnerem soutěže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2020 je Schwarzkopf, dalšími partnery jsou Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetika ARTDECO a lifestylový internetový magazín FEMINITY. Mediálními partnery jsou rádio Evropa 2, magazín ELLE, JCDecaux a FashionTV czech&slovak.

ELITE MODEL LOOK

Ze soutěže Elite Model Look organizované agenturou Elite Model Management vzejde každý rok budoucí hvězda modelingového průmyslu. Od svého vzniku roku 1983 vyhledává Elite Model Look nové talenty po celém světě. Objemem, kvalitou a profesionálním přístupem je dnes tato soutěž největší a nejprestižnější svého druhu na světě. Koná se ve více než 30 zemích světa a každoročně se do ní přihlásí desetitisíce začínajících modelek a modelů.

Prostřednictvím Elite Model Look byly objevené mnohé známé tváře z titulních stran světových módních časopisů. Soutěž pomohla odstartovat kariéry takových modelingových hvězd současnosti, jako jsou např. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (světová vítězka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (světová vítězka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (světová vítězka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (světová vítězka Elite Model Look 2014), Jana Tvrdíková (světová vítězka Elite Model Look 2016) či Andrej Chamula (světový vítěz Elite Model Look 2019).

Díky struktuře soutěže se každá vítězka a vítěz národního finále účastní mezinárodního finále, kde absolvuje množství focení, výuku chůze po mole a rozhovory pro média. Soutěž vrcholí galavečerem, na jehož konci porota sestavená ze známých osobností vyhlásí budoucí hvězdu agentury Elite. Finalisté získávají garantované smlouvy s agenturou Elite v celkové hodnotě 850.000 EUR.

V České republice a na Slovensku se soutěž Elite Model Look organizuje od roku 1992.

ELITE WORLD

Elite World je součástí skupiny Elite Licensing, která se zaměřuje na služby v módním průmyslu a je vlastníkem new yorské modelingové agentury The Society, jenž zastupuje supermodelky jako Adriana Lima či Kendall Jenner. Do portfolia Elite Licensing dále patří modelingová síť Women.

Modelingová agentura Elite byla založena v Paříži v roce 1972 a během svého působení se vypracovala na nejprestižnější agenturu na světě.

Agentura Elite, jako důležitá hybná síla v modelingovém průmyslu, položila základy pro management v modelingu a i nadále pokračuje s inovací ve světě modelingových agentur. Její přístup k obchodu je založen na prodejní síle, kterou je schopna modelkám dopomoci k dosažení mezinárodní úrovně a takto je posunout až na stupínek supermodelek. O dívky je přitom postaráno na vysoké profesionální úrovni.

Jako zastánce etického kodexu v modelingovém průmyslu podporuje agentura Elite přísné dodržování zdravého životního stylu.

 

Kontakt pro další informace

Jiří Zalabák

Elite Model Look ČR / Na Perštýně 2 / 110 00 Praha 1

tel. +420 777 003 259 / email: j.zalabak@elitemodel.cz