Knihy Dobrovský

0. Na plánku

Dnes otevřeno
  • po–ne 9:00–20:00
Obchod přijímá dárkovou kartu centra

Informace o obchodě

Prodejna KNIHY DOBROVSKÝ OC IGY České Budějovice je knihkupectví s bohatou nabídkou knižních titulů.

Knihkupectví o rozloze 150 m2 nabízí široký sortiment titulů všech žánrů od českých i světových autorů. Kromě beletristických publikací je zde i naučná a odborná literatura, cestopisy, mapy a učebnice.

Knižní zboží jsme obohatili o výběr neknižního sortimentu - od kalendářů přes diáře až po společenské hry a ostatní dárkové předměty.

Na této prodejně zakoupíte dárkové poukázky v hodnotě 100, 200, 500 a 1000 Kč.

Přijímáme karty Visa, Visa Electron, Mastercard, Maestro, JCB Cards, Diners Club International a American Express. Rovněž akceptujeme benefitní karty a poukazyUnišek, Unišek +, Cadhoc, Gallery Beta, Edenred Ticket Benefits a Benefit Plus. Všem držitelům karet Sphere Card, ISIC, IYTC, ITIC, Carte, Premium RB Club, Senior Pas a platební karty Citi poskytujeme 10% slevu na nákup zboží. Majitelé karty Sphere Card VIP uplatní v našich knihkupectvích slevu 15 % na veškerý sortiment. Bližší informace o slevách a výhodách naleznete http://www.knihydobrovsky.cz/slevy-a-vyhody.html

Eshop Knihy Dobrovský - osobní odběr na prodejně zdarma
http://eshop.knihydobrovsky.cz/

Objednávky si vyzvednete přímo na prodejně. Při osobním odběru můžete zaplatit hotově, kartou nebo dárkovými poukázkami KNIHY DOBROVSKÝ.

Galerie